Společnost Yusen Logistics (Czech) s.r.o. působí na českém a slovenském trhu již od roku 2002 a řadí se mezi přední poskytovatele logistických služeb. Téměř 600 zaměstnanců v 9ti strategicky rozmístěných pobočkách s více jak 87 000 m² skladových ploch zajišťuje svým zákazníkům kompletní logistické služby zahrnující pozemní, námořní i leteckou přepravu, skladování, celní služby, distribuci, kontraktní logistiku a poradenství v logistice.

Administrátor/Administrátorka s obsluhou VZV

Co vás čeká?

Zadávání údajů (příjem, výdej) do počítačových systémů a excelových tabulek, tvorba dokumentů
Převzetí a třídění dokumentů od dodavatele
Koordinace vykládek a nakládek s pracovníky skladu
E-mailová a telefonická komunikace s přepravci ohledně nakládek a vykládek
Zaznamenávání údajů o příjezdu a odjezdu vozidel
Přebírání dokumentů od řidičů
Řízení VZV

12 hodinové směny - krátký, dlouhý týden

Směny: 12 hodinové směny (krátký, dlouhý týden, ranní - noční)
Krátký týden: středa, čtvrtek
Dlouhý týden: pondělí, úterý, pátek, sobota, neděle

Co by vám nemělo chybět?

Spolehlivost, pečlivost
Odolnost vůči stresu, týmový hráč, flexibilita
Uživatelská znalost práce na PC
Zkušenosti s obsluhou VZV
Praxe ve skladu

Pracovní poměr

pracovní poměr na dobu určitou jeden rok, s možností prodloužení na neurčito.

Co vám nabízíme?

Stabilní zázemí mezinárodní společnosti
Úvodní zaškolení samozřejmostí
Korektní jednání
Nadstandardní firemní kulturu: vitaminové balíčky v době chřipek; káva zdarma; volnočasové akce pro rodinu (např. dětské dny)
5 týdnů dovolené
Stravenky v hodnotě 100Kč / odpracovaná směna (plně hrazeny zaměstnavatelem)
Příspěvek na dopravu 40Kč / odpracovaná směna
Příspěvek na zdraví / sport / kulturu / volný čas (500 benefit bodů / měsíc)

Informace o pozici

Místo pracoviště

254, 400 10  Chlumec-Český Újezd, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na dopravu, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, kafetérie, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, firemní akce

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

Yusen Logistics (Czech) s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Petra Moidlová